Popularny blaszak, stanowi ciekawą alternatywę dla garaży murowanych. Jest dosyć lekki, niedrogi, przydatny oraz szybki w montażu. Przed jego złożeniem na działce, trzeba wcześniej w odpowiedni sposób przygotować podłoże.
Zależnie od danego zadania tego typu konstrukcji, można wyróżnić m.
in. następujące podłoże pod garaż blaszany: wylewka betonowa, kostka brukowa czy też fundament obwodowy. Jeżeli namyślasz się, który cięcie betonu we Wrocławiu byłby w danej sytuacji idealny, rekomenduje się beton B20 albo B25. Można by go zamówić w betoniarni lub kupić w workach. Cena tego betonu zależy od wielu czynników, np. wykorzystanych domieszek czy choćby regionu kraju. Przeważnie jest to 200-300 zł za 1 kubek, zatem metr sześcienny. Na ostateczną cenę mogą też mieć wpływ koszty transportu. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac należy wyeliminować humus, zatem urodzajną warstwę gleby. Należy także przygotować ok. 20 centymetrowy dołek.

Źródło: http://www.flickr.com
Osoby, które zdecydowały się na kostkę brukową, na pewno chcą utrzymywać w garażu trochę wyższą temperaturę. Niestety kostka nie jest tak odporna jak beton, dlatego też polecana jest dla garaży, w których byłyby składowane nie tyle samochody, a raczej lżejsze przedmioty, takie jak choćby meble. Jeśli garaż miałby mieć charakter tymczasowy lub ma być wyłącznie schowkiem na kosiarkę i inne podręczne narzędzia, musimy wybrać bloczki betonowe.
Kliknij tutaj, sprawdź ofertę cięcie strumieniem wodnym naszej firmy a na pewno znajdziesz coś ciekawego. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny, więc nie będziesz żałować!
Są one relatywnie tanie i bez trudu dostępne w sprzedaży w wielu składach budowlanych.
Montaż tego surowca jest bardzo prosty. Tego typu bloczki należy umieszczać po obwodzie garażu. Słupy fundamentowe są wyjściem pośrednim między ustawieniem bloczków betonowych a zrobieniem całkowitej wylewki.